عدم نمایش منو و نشانگر موس در DVR های سریTDVR سری T

در DVR های سری T امکان نمایش همزمان بر روی خروجی های VGA و TV در ورژن های 3 به پایین وجود ندارد. لذا در صورتی که هنگام اتصال دستگاه به مانیتور های LCD و LED یا CRT(TV) امکان نمایش منو یا نشانگر موس وجود ندارد مراحل زیر را دنبال نمایید….

ابتدا در نوار ابزار پایین صفحه ، بر روی Display Setup (تنظیمات صفحه نمایش) کلیک کنید و در صورتی که پیغام ورود نمایش داده شده نام کاربری و کلمه عبور را وارد کنید و سپس در پنچره باز شده به تب Setup (تنظیمات) بروید در Device (سخت افزار) گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

DVR سری T

DVR سری T

 

 

 

 

 

بعد از انتخاب خروجی مناسب بر روی Display Menu (نمایش منو) کلیک کنید. اگر بر روی خروجی TV کلیک کنید یک پیغام بر روی این خروجی نمایش داده می شود که در صورت عدم تایید بعد از 15 ثانیه به حالت قبل باز می گردد.

 

نکته:

1. در صورت عدم نمایش منو و نشانگر موس در خروجی TV باید خروجی بر روی TV Output تنظیم شود و در صورت عدم نمایش منو و نشانگر موس بر روی خروجی VGA و HDMI باید بر روی VGA Output + HDMI Output تنظیم شود.

2. در صورت عدم نمایش منو و نشانگر موس بر روی همه خروجی ها دستگاه نیاز به فلش دارد. (به بخش آموزش فلش DVR های سری T مراجعه کنید)